FANDOM


Alicja Zduńska
Ala
Płeć Kobieta
Urodziny 18.10.1985
Rodzina Olga (siostra)
Barbara Domańska (córka)

Paweł Zduński ( były mąż)
Jurek Domański (były mąż), Mark (partner)

Zawód Właścicielka sklepu z różnościami
Poza sceną
Pierwszy odcinek 999
Ostatni odcinek 1346
Aktor Olga Frycz

Alicja "Ala" Zduńska to fikcyjna postać, bohaterka serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Ala jest matką Basi Przed laty wyszła za mąż za Jurka Domańskiego. Mężczyzna tuż po ślubie i narodzinach Basi, zostawił rodzinę i wyjechał do Hiszpanii. Ala obecnie jest żoną Pawła Zduńskiego Ala samotnie wychowywała córkę. Często wyjeżdżała za granicę w celach służbowych, zostawiając Basię pod opieką swojej siostry, Olgi

Basia, która nie słuchała się ciotki Olgi, pod nieobecność Ali, zaprzyjażniła się z Pawłem Zduńskim, właścicielem bistro, znajdującego się w pobliżu mieszkania matki. Gdy Ala wróciła do Polski, oskarżyła Pawła o złe zamiary wobec córki. Szybko jednak się z nim zaprzyjażniła. Basia zaczęła traktować Pawła jak ojca i pragnęła, aby jej matka się z nim związała. W końcu dopięła swego i między Alą oraz Pawłem narodziło się uczucie. Ala i Basia zamieszkały w mieszkaniu Zduńskiego. Następnie Ala i Paweł wzięli ślub.

Wkrótce w życiu Ali pojawił się Jurek, jej były mąż i ojciec Basi. Mężczyzna zarządał regularnego widywania się z córką. Gdy Ala pojechała do Londynu wdala się w romans z Markiem z którym będzie miala dziecko . Postanawia rozwieść się z Pawłem i wyjechać z Markiem do Anglii,problem sprawia jej jej córka Basia, która tęskni za Pawłem,a z nią nie chce mieć nic wspólnego.

(Postać Ali zniknie z serialu aktorka która ją gra odchodzi z M jak Miłość).

Filmy Edytuj

Rozpocznij dyskusję Dyskusje o artykule Alicja Zduńska

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.